Asistent/ka pedagoga (denní)

Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70 (MPSV)

Místo práce
Vítězství 70, 407 11 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
13960 - 19040 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70, IČ 47274379, http://vuboletice.cz
Pracoviště:Výchovný ústav Děčín-Boletice n. L. - 01 (sídlo), Vítězství 70, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 13960 do 19040 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Děčín

Požadované vzdělání: střední odborné + kurz pro asistenty pedagoga
Další požadavky: trestní bezúhonost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost (uchazeč hradí 400,- Kč)
Platové podmínky dle NV - 6. platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe
Možnost prodloužení pracovní smlouvy. V případě plnění vzdělání je možné prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Zdeňka Vilímová, zašlete životopis na e-mail: [email protected], osobní jednání na adrese: VÚ,DDŠ,SVP,ZŠ,SŠ a ŠJ, Vítězství 70, 407 11 Děčín XXXII

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 11839060782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou