Psycholog

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 (MPSV)

Místo práce
sídliště Janštejn 138, 588 52 Horní Dubenky, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogičtí psychologové (26343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1, IČ 48895440
Pracoviště:sídliště Janštejn č.p. 138, 588 52 Horní Dubenky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
- Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015.
- Úvazek: 0,40.
- 11. - 12. platová třída
- Nástupní plat cca 24. tis. Kč, dle vzdělání a praxe
Osobnostní požadavky:
- Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
- Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu.
- Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti.
- Schopnost zaujmout svojí osobností.
- Schopnost posoudit možnosti dítěte.
- Schopnost dobře porozumět problému.
- Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
- Snaha o předcházení selhání dítěte.
- Odpovědnost a samostatnost.
- Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
- Umění vyjednávat.
- Schopnost spolupráce v týmu.
- Aktivita a kreativita, flexibilita.
- Podíl na rozvoji celého zařízení.
- Loajalita.
- Vysoké pracovní nasazení.
- Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
- Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství.
Další požadavky:
- Schopnost řízení služebního auta.
- Dostupnost v mimopracovní době.
- Praxe
Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: [email protected]
Info: Mgr. Vacková Lenka tel: 602 525 794

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 11809610709

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně