Manažer/ka nákupu a prodeje odborné literatury

Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Řipská 542, 130 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17900 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (2433)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., IČ 26367530
Pracoviště:Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.-001, Řipská 542/23, Vinohrady, 130 00 Praha 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 17900 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Řipská 23, 130 00 Praha 3
kontakt emailem: [email protected]
Pracovní náplň:
Zodpovídá za organizaci obchodního oddělení, nákup publikací, stav zásob, zaměstnance atd. Dále zodpovídá za optimální skladové hospodářství, efektivní tvorbu objednávek českých i zahraničních publikací a plnění plánu prodejů. Zajišťuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích především VIP zákazníkům a pravidelným odběratelům.

Hlavní zodpovědnosti:
" koordinuje včasné zásobování poboček (Praha, Plzeň, Brno, Slovensko),
" zabezpečuje prodej velkoodběratelům (knihkupectví, instituce, knihovny…);
" kontroluje plný stav zásob ve skladu (připravuje objednávky na doplnění zboží, naskladňuje nové zboží),
" komunikuje s dodavateli a odběrateli (vyjednává způsoby dodání a koordinuje s distribucí a pobočkami).

Požadujeme:
" vynikající prodejní a komunikační dovednosti,
" psaní všemi deseti,
" základní orientace v účetnictví (zkušenosti s účetním programem Helios výhodou),
" aktivní přístup k práci, pečlivost,
" schopnost organizace činností a koordinace toků zboží.
Nabízíme:
" práci v kolektivu mladých lidí,
" zázemí stabilní české společnosti,
" možnost ovlivnit výši platu (motivační složka),
" příspěvek na stravování (stravenky).

(Prosíme, aby nás uchazeči kontaktovali pouze e-mailem - zasláním strukturovaného životopisu. Pohovory si s nimi budeme následně domlouvat sami.)
Zaměstnanecké výhody: stravenky, motivační složka mzdy

Poslední změna:2016-09-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 3

číslo volného místa: 11374450764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou