Projektant sítí elektronických komunikací - plzeň

VYDIS a.s. (MPSV)

Místo práce
324, 330 14 Ledce, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici projektanti, konstruktéři v oblasti telekomunikací a radiokomunikací (35222)

Pracoviště a kontakty

Firma:VYDIS a.s., IČ 24660345
Pracoviště:ŠINDY - Ledce, Ledce 324, 330 14 Ledce u Plzně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
• projektování SEK se zaměřením na optické sítě,
• zpracování různých stupňů projektové dokumentace (např. DUR, DPS),
• jednání s orgány státní správy a samosprávy,
• jednání s investory,
• jednání s majiteli dotčených nemovitostí.

Požadujeme:
•SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou),
• uživatelskou znalost softwaru Microstation V8i,
• uživatelskou znalost MS Office,
• řidičský průkaz skupiny B,
• komunikativní jednání, flexibilitu a zodpovědnost,
• Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. výhodou,
• Autorizace ČKAIT v oboru TZS nebo TPS výhodou,
• praxe v oboru elektronických komunikací výhodou.

Nabízíme:
• zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací,
• zajímavou a zodpovědnou práci pro přední společnosti v oboru EK (O2, T- Mobile a další),
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• zaměstnanecké výhody (notebook a mobilní telefon k soukromému využití, výkonnostní odměny atd.).

Poslední změna:2015-05-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

číslo volného místa: 8998160769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou