Projektant silnoproud elektro

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, IČ 61989100
Pracoviště:Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Výzkumné energetické centrum, Ostrava - Poruba, 17. listopadu 2172/15, 708 33

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výklonu práce: 17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava-Poruba.

Kontakt na email.

Požadujeme
- Praxe: min. 5 let v oboru na obdobné pozici
- vzdělání SŠ/VŠ v oboru silnoproudá elektrotechnika
- odborná způsobilost dle vyhl. .č. 50/1978 Sb., §10 - pracovník pro samostatné projektování,
§6 Pracovník pro samostatnou činnost- výhodou
- schopnost samostatné práce
- důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
- výborná znalost prostředí AutoCAD
- znalost prostředí pro tvorbu elektrotechnických schémat (EPLAN P8 - výhodou)
- znalost prostředí MS OFFICE
- zkušenosti s rozpočtováním výhodou

Náplň práce
- zpracování technicko-ekonomických studií
- zpracování projektových dokumentací všech stupňů: pro územní řízení a stavební řízení,
pro provádění stavby, pro výběr dodavatele, skutečné provedení podle vyhl. č. 499/2006 Sb., dílčí výrobní dokumentace
- práce v terénu
- tvorba podkladů
- meziprofesní koordinace
- spolupráci při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení)
- autorský dozor na stavbě

Oblasti projektování:
- přípojky VN a NN
- trafostanice
- silové rozvody technologií
- návrh osvětlení
- stavební elektroinstalace
- připojení zdrojů elektrické energie (kogenerační jednotky)

Zaměstnanecké výhody:
o zajímavou tvůrčí práci
o možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
o výhodné platební podmínky
o práce v mladém kolektivu
o výhody zaměstnanců VŠB - Technické univerzity Ostrava
o 5 týdnů dovolené

Pracovní poměr je sjednán na dobu 1 roku s možností prodloužení.

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11884430786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - autocad
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné projektování a řízení projektování dle §10 vyhl. 50/78
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B