Koordinátor zahraničních vztahů

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (MPSV)

Okružní 517, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-25
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, IČ 75081431, http://www.vstecb.cz
Pracoviště:Okružní 517/10, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-04-25
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PP na dobu určitou 1 roku, poté možné prodloužení -zástup za rodičovskou dovolenou
Požadavky: znalost anglického jazyka slovem a písmem, perfektní znalost českého jazyka (gramatika, vyjadřování), znalost ruského a německého jazyka výhodou, znalost studijních předpisů VŠTE a jejich implementace do praxe výhodou, znalost práce s informačním systémem VŠTE výhodou, znalost vízové problematiky ČR, odolnost vůči stresu a zátěži, vysoké pracovní tempo, multitasking, časová flexibilita - ochota pracovat přesčas, pracovní nasazení, orientace na výsledek, samostatnost v řízení projektů i dílčích procesů, iniciativní, kreativní přístup, proaktivita, preciznost, pečlivost, důslednost
Pracovní náplň: nese plnou odpovědnost za projekty mobilit Erasmus+ (především projekty KA103 a KA107) od fáze podání projektové žádosti přes jejich realizaci až po reporting Národní agentuře a EACEA Evropské komise; samostatně koordinuje veškeré aktivity spojené s realizací výše uvedených projektů (nábor účastníků mobilit, smluvní zajištění, finanční odbavení, administrace, zajištění souladu s předpisy VŠTE aj.); zodpovídá za finanční stránku projektů; nese výhradní odpovědnost za čerpání přidělených grantových prostředků v souladu s pravidly projektů a legislativou ČR; zpracovává dokumentaci vyjíždějících a přijíždějících studentů i zaměstnanců;pracuje s online nástroji Evropské komise pro realizaci projektů mobilit; organizuje projektové týdny s mezinárodní účastí; realizuje další úkoly dle pokynu přímého nadřízeného
Nabízíme: nástup ihned, případně dohodou, 6 týdnů dovolené, dotované stravování
Požadované doklady: přihláška do VŘ (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz), strukturovaný životopis s fotografií, motivační dopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání - úředně ověřená kopie

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12571150725

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně