Učitel/ka odborného výcviku a praxe

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 (MPSV)

Místo práce
Pionýrů 499, 391 02 Sezimovo Ústí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-05
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé praktického vyučování (23202)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421, IČ 12907731
Pracoviště:Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy - pavilon F, Pionýrů 499, 391 02 Sezimovo Ústí 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-05
Mzdové rozpětí:od 14000 do 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:"Požadujeme manuální zručnost při práci s kovem, dobrou znalost třískového obrábění frézováním a soustružením na konvenčních strojích a měření strojních součástí běžnými strojírenskými měřidly. Dále je požadována znalost broušení (nakulato, naplocho) a ostření nástrojů pro soustružení a frézování. Požadujeme také znalost obsluhy, seřizování a programování CNC strojů (MASTURN50CNC, FNG40CNC a MCV1000) s řídícími systémy Sinumerik 840D, FANUC 21i, Heidenhain TNC407 a ManualPlus 4110. Požadujeme splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. v platném znění."
příspěvek na stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování, kontakt e-mailem

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 9885060772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou