Samostatná účetní

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 (MPSV)

Místo práce
Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421, IČ 12907731
Pracoviště:Budějovická 421/10, 391 02 Sezimovo Ústí 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
samostatné vedení účetnictví účetní jednotky,
účtování finančních prostředků a zdrojů, pohledávek a závazků, odpisů,
vystavování vnitřních účetních dokladů,
vedení účetních knih, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu,
provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou,
sestavování účetní závěrky a její zveřejňování,
vystavování účetních statistických výkazů.
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru,
praxe a zkušenosti na pozici účetní minimálně 5 let podmínkou,
praxe v účetnictví ve školství vítána,
dobrá uživatelská znalost práce na PC v rozsahu MS Office.
Předem děkujeme za zájem pracovat v naší organizaci. Z časových důvodů však budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče (do 21 dnů od obdržení jejich písemných podkladů).
Zasláním životopisu souhlasí uchazeč se zpracováním svých osobních údajů VOŠ, SŠ, COP Sezimovo ústí dle zákona č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů.
5 týdnů dovolené, výhodné stravování, ubytování, příspěvek na penzijní , kontakt e-mailem

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 12109560705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou