Stavbyvedoucí

VYSSPA Sports Technology s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Rychtaříkova 2173, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-16
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:VYSSPA Sports Technology s.r.o., IČ 27967638, http://www.vysspa.cz
Pracoviště:VYSSPA Sports Technology s.r.o. - 001, Rychtaříkova 2173/1, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-04-16
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis:
Společnost Vysspa Sports Technology s.r.o. působící ve sféře výstavby sportovních hřišť a pokládce umělých sportovních povrchů (umělá tráva, polyuretan, tartan, antuka ad.) hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici stavbyvedoucího.
Požadavky:
SŠ vzdělání stavebního zaměření, samostatné řídící a organizační schopnosti, znalost práce na PC, pracovní povědomí (předávací protokoly, objednávky apod.), min. praxe na stejné pozici 3 roky (praxe není podmínkou ale výhodou), ŘP "B" a ochota cestovat, zkušenosti s výstavbou pozemních staveb výhodou, spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, zdrav.stav : vstupní prohlídka lékaře.
Pracovní náplň: samostatné vedení stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů, koordinace stavby v souladu se stavebním zákonem, projektovou dokumentaci, zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem, organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou, kontrola, vedení pracovního týmu, přebírání staveniště od zákazníka, vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníku vedených subdodavateli, jednat s investorem, práce po celé ČR.

Nabízíme:
práci a zázemí ve stabilní společnosti, příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje, motivující mzdové ohodnocení, stravné v maximální výši, služební automobil k osobnímu užívání, mobilní telefon.

Místo výkonu práce:
celá ČR
Kontaktní osoba:
Mgr. Marta Soukupová, tel. 377 454 230, životopisy zasílejte prosím na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2014-04-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7037650798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou