Stavbyvedoucí (stavební mistr) - hlavní pracovní poměr

VYSSPA Sports Technology s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Rychtaříkova 2173, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-24
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:VYSSPA Sports Technology s.r.o., IČ 27967638, http://www.vysspa.cz
Pracoviště:VYSSPA Sports Technology s.r.o. - 001, Rychtaříkova 2173/1, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-24
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Řezaninová, životopisy zasílejte prosím na e-mail: [email protected].

STAVBYVEDOUCÍ (stavební mistr) - hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
samostatné vedení stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací
zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
kontrola, vedení pracovního týmu
přebírání staveniště od zákazníka
vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
subdodavateli
jednat s investorem
práce po celé ČR

Požadujeme:
SŠ vzdělání stavebního zaměření
samostatné řídící a organizační schopnosti
znalost práce na PC
právní povědomí (předávací protokoly, objednávky apod.)
minimální praxe na stejné pozici 3 roky
řidičský průkaz skupina B (C výhodou) a ochota cestovat
autorizaci v oboru pozemní či dopravní stavby
spolehlivost, organizační schopnosti
samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
zdravotní stav: vstupní prohlídka lékaře

Nabízíme:
práci a zázemí ve stabilní společnosti
příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
motivující mzdové ohodnocení
4 týdny dovolené
stravné v maximální výši
služební automobil k osobnímu užívání
mobilní telefon

Místo výkonu práce:
práce po celé ČR, sídlo firmy Plzeň
Mzda:
30 000,- - 50 000,- Kč - Částka je odvislá od množství vyjednaných víceprací.
Po zapracování individuální domluva.

Poslední změna:2015-08-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8664250782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou