Administrativní pracovník/ce - samostatný referent

VYZA trans, v.o.s. (MPSV)

Žižkova tř. 1321, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-22
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:VYZA trans, v.o.s., IČ 25163566
Pracoviště:Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-22
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Překladatelská agentura z Českých Budějovic hledá administrativní pracovnici - samostatného referenta.
Požadavky: SŠ/VŠ/VOŠ ekonomického směru, výborná znalost práce na PC (MS Office, Outlook) včetně psaní na klávesnici, výborná znalost česekého jazyka - gramatiky, znalost alespoň jednohosvětového jazyka (další jazyk výhodou), komunikativnost, pečlivost, reprezentativnost, přesnost, odolnost ve stresových situacích.
Nabízíme: zajímavou, kreativní a zodpovědnou práci, odpovídající platové ohodnocení + prémie
Před zasláním CV a motivačního dopisu je nutné předem zavolat na tel. 724 541 199.
Před zasláním nabídky je nutné předem zavolat na telefon 724 541 199.!!

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12217750722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou