Projektový manažer - sekce zakázek

VYZA trans, v.o.s. (MPSV)

Žižkova tř. 1321, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-27
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:VYZA trans, v.o.s., IČ 25163566
Pracoviště:Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-27
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Překladatelská agentura z Českých Budějovic hledá projektového manažera
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, perfektní znalost českého jazyka (gramatika, vyjadřování), znalost alespoň jednoho světového jazyka, výborná znalost práce na PC (formátování a editování souborů MS Office, práce s adresáři a s elektronickou poštou), rychlé a přesné psaní na klávesnici, pružná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, přesnost, flexibilita, odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se novým věcem.
Praxe není podmínkou.
Před zasláním nabídky je nutné předem zavolat na tel. 724 541 199
ekonomického směru, výborná znalost práce na PC (MS Office, Outlook) včetně psaní na klávesnici, výborná znalost českého jazyka - gramatiky, výborná znalost alespoň jednoho světového jazyka (další jazyk výhodou), komunikativnost, pečlivost, reprezentativnost, přesnost, odolnost ve stresových situacích.
Nabízíme: zajímavou, kreativní a zodpovědnou práci, odpovídající platové ohodnocení + prémie
Před zasláním CV a motivačního dopisu je nutné předem zavolat na tel. 724 541 199.

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12590910789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou