Mistr/ová údržby v oddělení správy budov

Výzkumný ústav organických syntéz a.s. (MPSV)

Místo práce
296, 1 2 Rybitví, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební údržbáři budov (71191)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výzkumný ústav organických syntéz a.s., IČ 60108975, http://www.vuos.com
Pracoviště:Rybitví 296, 533 54 Rybitví

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň

organizace a zajišťování údržby a oprav budov
zařizování stavebních a údržbářských prací
zajišťování údržby a oprav energetických rozvodů
příprava podkladů pro plán oprav budov
příprava podkladů pro výběrová řízení
dohled nad společnými prostory objektů
organizace práce skupiny údržbářů (elektrikář, zámečníci, soustružník)

Požadujeme

SŠ stavební nebo strojní nebo elektro
odborná praxe na podobné pozici výhodou
dobré komunikační vlastnosti
samostatnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita
znalost práce s PC /MS Office/
dobrý zdravotní stav a bezúhonnost

Nabízíme

jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
teplé obědy za 19 Kč
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 1.500 Kč/ ročně
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Poslední změna:2017-03-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12319590731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou