Laborant/ka - analytik/analitička

Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i. (MPSV)

Místo práce
Černovická 4987, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-02
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzikální chemici, chemici analytici (21134)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i., IČ 00027006
Pracoviště:Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i. - Oddělení ekotoxikologie Chomutov, Černovická 4987, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-02
Mzdové rozpětí:od 14000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Postup přihlášení: nejdříve poslat profesní životopis na e-mail: [email protected]; na ústní pohovor budou pozvány pouze osoby z užšího výběru, ostatní dostanou odpověď e-mailem.

Kontaktní osoba: Ing. S. Usťak, CSc., vedoucí VS Chomutov

Místo výkonu práce - Výzkumná stanice v Chomutově

Požadavky - minimálně středoškolské vzdělání chemického směru, praxe v laboratoři v rozsahu min. 50 % z celkového rozsahu praxe (s výjimkou čerstvých absolventů).
Obor: agrochemie a ochrana životního prostředí

Podmínky práce - platové zařazení dle tabulek (vzdělaní, praxe), odhadem cca 14-18 tis. Kč za měsíc, možné navýšení dle zásluh, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek, na dobu určitou (2 roky), prodloužení na další období je možné (podle toho, jak se pracovník osvědčí).

Benefity - dovolená 25 dnů, příspěvky na stravování cca 650,-Kč měsíčně, příspěvek na penzijní připojištění 200,- Kč měsíčně

Poslední změna:2016-08-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11187430787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou