Interní auditor

Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i. (MPSV)

Místo práce
Hudcova 588, 621 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní auditoři (24112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i., IČ 00027162
Pracoviště:Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i., Hudcova 588/70b, Medlánky, 621 00 Brno 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-05-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ vzdělání právnického nebo ekonomického zaměření analytické myšlení a schopnost výstižně formulovat závěry komunikační schopnosti spolehlivost, pečlivost, přesnost, samostatnost, iniciativa znalost právních předpisů týkajících se kontrolní (auditní) činnosti ve státní správě, především v oblasti finanční kontroly, rozpočtových pravidel, kontrolní činnost v oblasti dodržování obecně platných právních předpisů, organizačních norem, kontrolních systémů a metodik společnosti, analýza rizik,
udit projektů předávání auditních zpráv včetně doporučených opatření vedení a orgánům společnosti, spolupráce s externími auditorskými a poradenskými společnostmi, znalost účetnictví, znalost veřejných zakázek, výhodou min. 5 let praxe v oblasti auditu, znalost angličtiny na komunikační úrovni, znalost nástrojů MS Office, vysoká míra osobní integrity, loajalita, mimořádné pracovní nasazení, flexibilita, etické jednání, důvěrnost, objektivita.

Poslední změna:2016-04-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 10521610759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou