Sprostredkovateľ darov a sponzorstva pre občianskej združenie

Vzdelanie a Prosperita, o.z.

Jesenského 4353/17, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, okres Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.06.1901
Mzdové podmienky (brutto)
70 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získať darcov a sponzorov na projekt výstavby vzdelávacieho centra pre lídrov, ktorý odovzdávajú pozície nástupcom a pre mladých lídrov. Výstavba vzdelávacieho centra zahŕňa nákup pozemku, výstavbu budovy na vzdelávanie, ubytovacieho zariadenia, štúdium a tréning pracovníkov centra.

Provízne odmenenie za spoluprácu a možnosť vzdelania.

Ponúkame spoluprácu, pri ktorej potrebujeme pomoc so získavaním darcov a sponzorov. Všetky ďalšie informácie poskytneme na osobnom stretnutí. Pošlite nám kontakt na Vás, aby sme sa mohli s Vami spojiť na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vrcholový manažment

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Ochota spolupracovať na projekte, ktorý zabezpečí zvýšenú vzdelanosť v oblasti vedenia podnikov a celkovému rastu životnej úrovne v SR a ČR.

Sme občianske združenie zamerané na zvyšovanie schopností šikovných a schopných ľudí v podnikateľskej oblasti v Slovenskej a Českej republike. Túto oblasť sme si vybrali z dôvodu, že je v nej nedostatok kvalitných informáciií o efektívnom riadení podnikov a pracovníkov. Taktiež z dôvodu, že v Slovenskej a Českej republike nie je dostatok kvalitných lídrov, čoho následkom sú zadĺžené, hospodársky nesolventné obe krajiny s množstvom nezamestnaných a nedostatočnou životnou úrovňou. Nemáme ambíciu suplovať štát, ale napomáhať rozvoju.
ID: 2572878  Datum zveřejnění: 22.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000