Office Sales Representative/Telesales

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Místo práce
Okres Komárno, Okres Nitra, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
18.08.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Prodej a vyjednávání po telefonu s našimi klienty
- Udržování a rozvíjení stávajících vztahů se zákazníky
- Akvizice nových zákazníků
- Rozvíjet nové příležitosti s potenciálními zákazníky a získávat potenciální zákazníky
- Prodej Eurowag karty pro malé a střední podniky (méně než 20 karet)
- Jednání se zákazníky a potenciálními zákazníky, příprava obchodních návrhů, včetně cen, smluv, platebních podmínek a služeb
- Plánování individuálních prodejních cílů (např. pokud jde o objem, marže, růst počtu volání)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mezinárodní a přátelské prostředí
Profesionální přístup
Moderní kancelář v Komárně, zaučení v Praze
Odpovídající finanční ohodnocení s řadou benefitů (jazykové kurzy, občerstvení v kanceláři, teambuildingy)
Práce na plný úvazek
Smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Maďarský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Schopnost navázat a budovat vztahy s interními a externími zákazníky a klíčovými zúčastněnými stranami
- Samostatnou osobnost, která má předchozí zkušenosti a "vášeň"pro jednání se zákazníky
- Praxe (např. ekonomie, finance, obchod, telesales atd.) výhodou
- SŠ/ VŠ vzdělání výhodou, ne podmínkou
- Proaktivitu, komunikativnost, sebezodpovědnost
- Schopnost multi- taskingu pod časovým tlakem
- Velmi dobré prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych zemí.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt a problematiky dodávok.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1721514  Datum zveřejnění: 5.8.2014