Vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu

Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Plovdivská 2572, 616 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-28
Mzdové podmínky (brutto)
17260 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace, IČ 75156237
Pracoviště:Plovdivská 2572/8, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-08-28
Mzdové rozpětí:od 17260 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přihláška do výběrového řízení:
strukturovaný životopis
motivační dopis (zkušenosti z waldorfského prostředí, motivace k práci ve waldorfské škole, představa o vedení školního družiny nebo klubu na waldorfské ZŠ) - upřednostňujeme ručně psaný dopis (naskenovaný)
zaslat do 14. 5. 2017 e-mailem na [email protected] nebo písemně na adresu: Waldorfská ZŠ a MŠ, Plovdivská 8, 616 00 Brno
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovory (2. polovina května), výběrové řízení bude uzavřeno nejpozději v červnu.

Podmínky pracovního poměru:
částečné úvazky
s nástupem od 28. 8. 2017 na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
odpolední družina
školní klub - 4x týdně po obědě cca 2 - 3 hod.

Požadujeme:
odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících (NUTNÉ)
doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia) nebo 1 rok praxe ve waldorfské škole
praxe s dětmi školního věku (pro školní klub s žáky 2. stupně)
zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:
příjemný pracovní kolektiv
možnost dalšího vzdělávání

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12519060755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou