Sales Manager pro ČR

WANDAA CZ, s.r.o

Miesto práce
Žďár nad Sázavou, Česko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov, komunikácia s klientami, prezentovanie spoločnosti, získavanie a vyhľadávanie informácií o klientoch, prieskum trhu, samostatné plnenie stanovených cieľov,reporting o získaných kontaktoch a obchodoch

flexibilný pracovný čas, veľká miera samostatnosti, zaujímavé platové ohodnotenie závislé na výsledkoch, podpora spoločnosti

Prosím o zaslanie CV a motivačného listu v SJ/ČJ a v AJ na e-mail: [email protected]
Pohovory sa uskutočnia v Žďari nad Sázavou, miesto a čas bude oznámený mailom prípadne telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

praxe na obdobnej pozícii výhodou, vlastné auto podmienka, znalosť trhu v oblasti plastov vítané, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Naša spoločnosť: na Slovensku Wandaa Senica,s.r.o. - so sídlom v Senici a v ČR WANDAA CZ, s.r.o. - so sídlom v Žďári nad Sázavou je pobočkou nemeckej firmy WANDAA GmbH. Zaoberáme sa medzinárodným obchodom s plastami. Vykupujeme plasty a plastové odpady priamo od spracovateľov na Slovensku a v ČR a predávame do Číny a do Hong Kongu.
ID: 1798686  Datum zveřejnění: 16.9.2014