Vedoucí technického zajištění výroby

WANZL spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
333, 783 47 Hněvotín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
32000 - 37000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě (1321)

Pracoviště a kontakty

Firma:WANZL spol. s r.o., IČ 41031709
Pracoviště:Hněvotín 333, 783 47 Hněvotín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 32000 do 37000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Hněvotín č.p. 333.

NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení dokumentace svěřených zařízení
- zajišťování revizí dle harmonogramu u svěřených zařízení
- zajištění, plánování a provádění údržby strojů a zařízení, objektů a areálu firmy
- zajištění všech potřebných kontrol a revizí strojů, strojních zařízení a budov v řádných termínech
- jednání s dodavateli, organizace a vyhodnocování výběr. řízení na dodavatele revizí, oprav, služeb a energií
- zajištění potřebných náhradních dílů a oprav ve spolupráci s oddělením nákupu
- vedení a aktualizace technické dokumentace strojů a zařízení
- zajištění čerpání a rozvod pitné a technologické vody
- správa vozového parku firmy
- zajištění provedení značení pracovišť dle požadavků TL a TF
- vyhodnocování nákladů a četnost oprav strojů, zařízení a budov a navrhovat řešení na jejich snížení

POŽADUJEME:
- VŠ technického směru
- min. 3 roky praxe ve funkci technické zajištění výroby
- znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
- znalost SAP výhodou
- flexibilita, kreativita, loajalita, analytické myšlení
- NJ - úroveň: mírně pokročilá, popř. AJ výhodou

NABÍZIME:
- moderní zázemí nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení dle zkušeností, zaměstnanecké prémie
- možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání - např. jazykové kurzy
- podnikové stravování, dovolená na víc, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat

Kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12274070765

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní