Svářeč (i bez průkazu) - mzda 22 000 - 30 000 Kč

Way to work s.r.o.

Místo práce
Dukelská, Stříbro, Plzeňský kraj, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme několik svářečů do firmy Kermi s.r.o. ve Stříbře.

Náplň práce:
• Odporové sváření
• Svařování CO2, autogenem TIG, WIG

Zaměstnanecké výhody, benefity

Při splnění měsíční docházky bonus 1000 Kč.

Nabízíme:
• Pracovní doba pondělí až pátek, 8 hodinové ranní a odpolední směny
• Mzda 22 000 až 30 000 Kč, 120 - 160 Kč / hod. čistého.
• Bohatý systém zaměstnaneckých výhod (osobní prémie, bonus za produktivitu, docházkový bonus, stravenky)
• Možnost zajištění ubytování s příspěvkem až 1500 Kč
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Kermi s.r.o. - přední evropský výrobce radiátorů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vyučení v oboru a svářečský průkaz výhodou
• Manuální zručnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3036706  Datum zveřejnění: 28.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 30 000 Kč