Operátor výroby (dělník)

Way to work s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme brigádníky na pozici operátor výroby do automobilového průmyslu.

Výkon práce - Kuřim (Brno - Venkov).

Náplň práce - kompletace drobných autodílů.

Pracovní doba pondělí až pátek třísměnný provoz, 8 hodinové směny s možností přesčasů. Možnost chodit do práce jen na jednu směnu nebo jen v určité dny (minimálně 3 dny v týdnu).

Požadujeme pracovitost, spolehlivost, zkušenosti výhodou. Věk minimálně 18 let, vhodné i pro studenty a důchodce.

Mzda dle výkonu, 600 ks / hodinu = 110 Kč čistého. Výplata měsíčně, možnost záloh po 14 dnech do výše 50 % z odpracované částky.

Nástup možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba drobných komponent do aut.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3060736  Datum zveřejnění: 15.5.2017