Kontrolor kvality - výplata týdně

Way to work s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme kontrolory kvality do firmy Ideal Bor u Tachova - mzda 26 600 až 27 800 Kč

Náplň práce - kontrola PUR desek do aut.

Pracovní doba - 12 hodinové směny denní a noční, krátký / dlouhý týden.

Požadujeme - dobrý zrak, pracovitost, spolehlivost, zkušenosti s kontrolou výhodou.

Nástupní mzda 120 Kč / hod. čistého, od druhého měsíce 125 Kč / hod. čistého, možnost týdenních výplat.

Nástup možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba PUR desek do aut.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3073171  Datum zveřejnění: 22.5.2017