Skladový pracovník - mzda 21 500 až 24 000 Kč

Way to work s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Okres Beroun, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme pracovníky, muže i ženy, do skladu Sportisimo v Rudné u Prahy.

Svoz zajištěn z Prahy – Zličín, z Berouna a z Králova Dvora. Firemní autobus zdarma.

Náplň práce:
- Naskladňování a vyskladňování zboží
- Vychystávání a balení objednávek
- Práce se čtečkou a skladovým systémem

Požadujeme:
- Znalost skladových procesů
- Zkušenosti s pickováním a prací se čtečkou
- Čistý trestní rejstřík doložený výpisem
- Ochotu pracovat na 12 hodinové směny od pondělí do neděle v režimu krátký / dlouhý týden

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 100 Kč / hod. čistého, od 3. měsíce 110 Kč / hod. čistého, měsíčně 21 500 až 24 000 Kč hrubého
- Možnost týdenních záloh
- Možnost kariérního růstu a individuální přístup ke každému zaměstnanci
- Nástup možný od 29.5.2017

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Sklad Sportisimo - Rudná u Prahy

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3076174  Datum zveřejnění: 24.5.2017