Výdejová kuchařka

Way to work s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Officefood přijme zaměstnance do svého týmu v kantýně SAS Automotive Mladá Boleslav – Plazy. Pracovní doba pondělí až pátek, ranní a odpolední směny. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, plat 15 400 Kč čistého + prémie 1 500 Kč, benefity + náborový příspěvek 10 000 Kč. Nástup možný ihned.

Informace o náboru

Reagujte prosím přes odpovědní tlačítko a uveďte spojení na Vás. Budeme Vás kontaktovat ohledně termínu pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Firma Office Food se zabývá především závodním stravováním.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3076638  Datum zveřejnění: 24.5.2017