Montážní dělník / dělnice - mzda 31 000 až 34 000 Kč

Way to work s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31000 - 34000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti Ideal Automotive – Bor u Tachova přijmeme montážní dělníky/dělnice.
Náplň práce:
Výroba textilních obkladových komponentů pro interiéry a exteriéry vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME:
• zálohy každý týden
• možnost ubytování
• příspěvek na ubytování
• doprava na pracoviště zdarma
• svozy na pracoviště – Plzeň, Tachov, Mariánské lázně, Domažlice
• nástup možný ihned
• možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma Ideal se zabývá výrobou podlahových krytin vozů a textilních koberečků. Dále produkujeme kryty nadkolí, vnitřní obložení zavazadlového prostoru, zadní sedačky, izolace a přídavné rohože.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• praxe s prací v Automotive výhodou (ne však podmínkou)
• ochota učit se novým věcem
• spolehlivost
• možnost výběru směn (12 hod x 8 hod)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3094493  Datum zveřejnění: 6.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 31000 - 34000 Kč