Svářeči pro Rakousko (TIG / MIG / MAG / Elektroda / Autogen), dále přípraváře a zámečníky.

WBD WeldingService GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Nabízený plat (hrubého)
8,00 - 12,00 € čistého dle kvalifikace a konkrétního obsazení + zaplacené ubytování. Týdenní zálohy možné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme svářeče MAG 135 a WIG 141 a dále pak ve všech následujících postupech:
E111, G311, MAG 136/138, WIG141-Alu(23), MIG131, UP121

- zámečníky, potrubáře a přípraváře dle ISO
- strojní, automobilové zámečníky a zámečníky pro ocelové stavby
- lakýrníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dobré platové ohodnocení dle rakouských tarifů, příplatky za výkon, doškolování a případné získání další kvalifikace, příplatky na dopravu a ubytování (ubytování Vám bude vždy zajištěno).
Nutná alespoň základní znalost němčiny se schopností domluvit se na pracovišti.
Poskytujeme plný servis v českém jazyce - česky hovořící pracovníci, pracovní smlouva a veškeré dodatky v českém jazyce.
13. a 14. plat

Informace o náboru

Zašlete prosím Váš profesní životopis s výpisem pracovních míst a konkrétním popisem práce, a to jak v českém, tak i německém jazyce. Dále fotografii pasového formátu a případné certifikáty dokazující Vaši odbornost.

Do emailu prosím uvěďte následující:
1. s jakými typy sváření máte zkušenosti
2. zda umíte číst z výkresové dokumentace
3. zda vlastníte osobní automobil
4. možný datum nástupu
5. jaká je Vaše znalost německého jazyka (případně jiných cizích jazyků)
6. kde jste v Rakousku / Německu již pracovali

V případě, že postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme předchozí praxi se svářením a cestovní flexibilitu vzhledem k umístění po Rakousku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WBD WeldingService GmbH, založena v roce 1997, je společnost poskytující služby v oblasti svařování a současně s pravomocí poskytovat služby prostřednictvím zaměstnanců do pronájmu. Sloužíme svým zákazníkům při stavbě potrubí, zařízení, strojů, mostů, ocelových mostů, ocelových konstrukcí pro výstavbu vodovodních toků, při stavbě lodí, elektráren nebo jeřábů. Poskytujeme také služby pro zákazníky v leteckém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Na Pankráci 1724/129
14000 Praha
ID: 2481684   Datum zveřejnění: 20.3.2017