Dělník v elektrotechnice

WDA Assembly s.r.o.

Místo práce
Ústecká 840/33, Okres Děčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
13 700 -14 400 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme zaměstnance pro výrobu kabelů a kabelových propojek. Nástup 13.2.2017, pracovní doba ve třísměnném pracovním režimu nebo v nepřetržitém dle směn. kalendáře , možnost i nepřetržitého provozu dle směnového kalendáře. Nástupní plat cca 13 700-14 400 Kč hrubého po zaučení i během zkušební doby garantujeme zvyšování platu. Požadujeme : chuť pracovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek 2000 Kč, 25 dní dovolené, odměna za nemarodění

Informace o náboru

Po zaslání životopisu budete pozváni na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost je výrobcem kabelů s více jak 100 letou tradicí. Mezi naše hlavní činnosti patří výroba kabelů telekomunikačních, signálních, optických, sdělovacích, instalačních, spínacích, datových, topných a speciálních kabelů.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2924613  Datum zveřejnění: 7.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13 700 -14 400 Kč