Asistent / asistentka

WDT PHARMA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
9. května 1667, 407 53 Jiříkov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:WDT PHARMA s.r.o., IČ 22797246
Pracoviště:WDT PHARMA s.r.o. - Jiříkov, 9.května 1667, 9. května 1667/27, Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: WDT PHARMA s.r.o. - Jiříkov, 9.května 1667, 9. května č.p. 1667/27
Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov
Požadavky: dobrá znalost NJ slovem i písmem, znalosti užívání programů MS-Office a internetových aplikací
Pozice: péče o produkty, příprava podkladů pro účetní oddělení, všeobecná administrativa, spolupráce se skladem a dodavateli
Kontakt: životopis , údaje o Vaši představě finančního ohodnocení a termín nástupu zaslat na e-mailovou adresu

Poslední změna:2015-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 9614030744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou