PHP programátor

Webagentur.ch

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie nášho tímu hladáme mladého, ambiciózneho programátora PHP pre prácu z domu.

Náplňou práce je programovanie nových modulov a funkcií do vlastného CMS/CRM, vývoj nových produktov firmy, ako aj práce s databázou a s viac ako 2200 živými webstránkami naších klientov.

Pozícia ja na prácu z domu.

* Mladý a dynamický tím
* Práca z domu
* Flexibilná pracovná doba
* Motivujúci plat
* Priatelske prostredie

Ked Vás naša pozícia zaujala, neváhajte a zašlite nám Vaše anglické alebo nemecké CV, Diplom, osvedčenia (ak máte) a referencie.

Len životopisy/prihlásenia zaslané v ANGLICKOM resp. NEMECKOM jazyku budú zohladnené.

Prosím berte na vedomie, že nieje možné odpovedať na všetky prihlásenia osobne. Vybraní uchádzači budú informovaní emailom po skončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Software / Software Engineering

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* min. 2 ročná skúsenosť s web-technológiami: PHP/MySQL/CSS/HTML/JavaScript
* skúsenosti s data processing
* templaty a frameworky ako Wordpress/Joomla/Drupal sú Vám známe
* sústredenosť, zručnosť, samostatnosť pri riešení problémov
* dobrá komunikatívnosť, dobrá spolupráca s tímom
* aktívne ovládaná Angličtina alebo Nemčina
* vek ideálne medzi 25-30

Mladá dynamická švajčiarska firma vytvárajúca webstránky a CMS/CRM systémy, s viac ako 2200 aktívnymi webstránkami/web-riešeniami.
ID: 2295366  Datum zveřejnění: 2.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou