Sales Representatives

WebEye CZ, s.r.o.

Místo práce
U stavoservisu 527/1 Praha, Středočeský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budování sales týmu
• Aktivní vedení stálých zákazníků a hledání nových, zajišťování dlouhodobých a stabilních vztahů se zákazníky
• Zajišťování plánovaných cílů (zisků), stejně tak spolupráce při vytváření strategických cílů
• Realizace a koordinace zakázek s českými a zahraničními klienty
• Vytvoření ceny a podmínek spolu se zákazníkem, popř. také řešení s odpovědným Sales
direktorem
• Roční plánování zisků vztahujících se k projektu, stejně tak zajišťování kvality a efektivity všech záležitostí spojených s obchodem
• Všeobecný průzkum trhu orientovaný na klienty, konkurenci, produkty a trendy v oboru
• Manažování cenových nabídek a uzavírání smluv
• Stanovení základů oboustranně výhodné spolupráce v prvních šesti měsících po uzavření smlouvy
• Provádění dalších souvisejících administrativních úkolů (např. týdenní reporty)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Učíme, podpoříme a vycvičíme tě
• Tvou práci podpoříme autem, laptopem a telefonem
• Bude stát za tebou stabilní a dynamicky se rozvíjející firemní zázemí
• Nabízíme inovativní a příjemnou atmosféru na pracovišti
• Nabízíme Ti dlouhodobou práci s pestrými a náročnými úkoly
• Příležitost k profesnímu růstu je dána, máš ji jen využít

Informace o náboru

- Prax výhodou v oblasti telekomunikačních služeb ( obchodní zástupce, predajca )

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2016 (zbývá ještě 36 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft SharePoint - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti v komunikaci se zákazníkem, poradenství a obchodem
• anglický nebo nemecký jazyk slovem i písmem podmínkou, další jazyky výhodou
• osobnost se smyslem pro podnikání a obchodního ducha
• celková orientace na služby a vysoká míra připravenosti na změnu
• komunikační síla, dynamický a ambiciózní; strukturovaný způsob práce orientovaný na výsledek
• vysoká odolnost vůči zátěži

Plusový bod znamená…
• Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
• Znalost jiných evropských jazyků - zejména anglický a německý jazyk
• Znalost telematických systémů
• Znalosti v silniční dopravě a v oblasti logistiky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WebEye CZ s.r.o. je součástí multinacionální společnosti LambdaCom Group.
Monitoring vozidel satelitním systémem a jejich online sledování.
Přes 50 tisíc sledovaných vozidel, přímé zastoupení v 14-jejich státech Evropy.
Mnohaleté zkušenosti se zpracováním dat, nepřetržitá bezplatná poradenská služba.
Hlavním cílem služby sledování vozového parku poskytnutého systémem WebEye je zajistit uživatelům výrazné snížení výdajů a řešení, která poskytují výhody na trhu. Pomocí informací poskytnutých tímto systémem naši partneři dokáží provozovat a kontrolovat svá vozidla efektivněji.

U stavoservisu 527/1
100 40 Prague

Kontakt

Kontaktní osoba: Tünde Hegedűs
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2622430   Datum zveřejnění: 16.9.2016