Sales Representatives

WebEye CZ s.r.o.

Místo práce
Roztylska 1, Praha 4, Středočeský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
03.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přední mezinárodní telematická společnost hledá obchodní zástupce
Odpovědnosti:
• prodej vysoce ceněných IT dopravních logistických služeb v dopravě, logistice, stavebnictví a dalších segmentech a rovněž za příslušnou konzultační činnost
• efektivní vedení účtů, technická a obchodní podpora
• uzavírání obchodů za účelem dosažení nebo překročení individuálních kvót nebo obchodních cílů společnosti
• získávání nových zákazníků v rámci přiděleného území
• správa vztahů se zákazníky a vliv na specifikace požadavků zákazníka
• udržování a rozvoj obchodních, technických a produktových dovedností dle potřeby
• zastupování společnosti u zákazníků a zákazníků u společnosti v záležitostech týkajících se prodeje; porozumění podnikání zákazníka
• využívání prodejní strategie a vyjednávání komplexních smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• mezinárodní tým, školení a růst
• nezávislost, pružnou pracovní dobu
• konkurenceschopnou odměnu

Informace o náboru

Výhody:
• komunikační dovednosti v anglickém jazyce nebo znalost některého z těchto jazyků: maďarština, němčina
• zkušenosti v telematice / logistice /automobilovém průmyslu
• výhodou jsou zkušenosti v prodeji řešení a obchodní inteligence

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

3.4.2017 (zbývá ještě 4 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft SharePoint - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
• vysokoškolský titul nebo titul z vyšší odborné školy
• 3 a více let zkušeností s prodejem
• výborné interpersonální, komunikační a prezentační dovednosti
• řidičský průkaz skupiny B pro časté cestování
• „lovce “ obchodů, který je motivován k získávání nových obchodů
• schopnost pracovat ve vlastní režii s podporou mezinárodního týmu
Osobnost
• schopnost pracovat samostatně a přizpůsobovat se změnám
• usilovná a energetická osobnost se silnou pracovní etikou
• strategické a obchodně zaměřené myšlení
• soutěživost, nezávislost, velké množství iniciativ
Požadovaná znalost jazyka:
• český rodilý mluvčí nebo osoba mluvící plynule česky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WebEye Telematics Group je součástí multinacionální společnosti LambdaCom Group.
Monitoring vozidel satelitním systémem a jejich online sledování.
Přes 50 tisíc sledovaných vozidel, přímé zastoupení v 14-jejich státech Evropy.
Mnohaleté zkušenosti se zpracováním dat, nepřetržitá bezplatná poradenská služba.
Hlavním cílem služby sledování vozového parku poskytnutého systémem WebEye je zajistit uživatelům výrazné snížení výdajů a řešení, která poskytují výhody na trhu. Pomocí informací poskytnutých tímto systémem naši partneři dokáží provozovat a kontrolovat svá vozidla efektivněji.

Adresa společnosti

WebEye CZ, s.r.o.
Roztylska 1
140 00 Prague

Kontakt

Kontaktní osoba: Tünde Hegedűs
E-mail: poslat životopis
ID: 2622430   Datum zveřejnění: 3.3.2017