Konstruktér mechatronických konstrukcí

WEILER Holoubkov s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 338 01 Holoubkov, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-07
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:WEILER Holoubkov s.r.o., IČ 26315785
Pracoviště:Holoubkov 1, 338 01 Holoubkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-07
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na životní+důchodové pojištění
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1
Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 30.000,- Kč/měs.
Kontakt: p. Fišerová, tel.: 371 406 201, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 10552420772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - grafické programy
Požadované vzdelání:Strojírenství a strojírenská výroba