Elektrikári do Nemecka a Rakúska

Weiss Projekt Management, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
SZČO 15-17€/hod, TPP 1 800-2 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikári - klasická stavebná elektromontáž (novostavby a rekonštrukcie)

SZČO - zmluva so slovenskou firmou, fakturácia po 14 dňoch, splatnosť 14prac.dní, vyhovujúce ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške, práca denne 9-10hod, možnosť nadčasov a práca v sobotu. Turnusy podľa dohody.
Zamestnanci zmluva s nemeckou firmou, kompletná starostlivosť o klienta, vyhovujúce ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške, možnosť nadčasov, vybavenie prídavkov na deti, možnosť záloh a príspevkov na cestovanie.
Práca pre jednotlivcov aj pre partie.

Informácie o výberovom konaní

Nástupy sú priebežne, po dohode s klientom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektrikári musia byť vyučený, s platnými vyhláškami, nevyučený záujemcovia bez vyhlášky budú kvalifikovaný ako pomocní elektrikári.
Pracuje sa v partiách, znalosť nemeckého jazyka je postačujúca u jedného z partie na úrovni dohovorenia sa v práci (B1)

Spoločnosť sa zaoberá realizáciou stavebných zákaziek v Európskej únii.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3159804  Datum zveřejnění: 14.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: SZČO 15-17€/hod, TPP 1 800-2 200€