Operátor výroby

Weldhunters s.r.o.

Místo práce
Třinec Koňská, Frýdek - Místek
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
18.000-19.900

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž dílů a modulů na svěřeném úseku
- obsluha svařovacího robota
- dodržování technologických postupů a kontrola odvedené práce
- zodpovědnost za plynulost výrobních procesů
- průběžné zajišťování údržby výrobního zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výhodné platové podmínky v dynamicky se rozvíjející firmě
- možnost práce přesčas
- stravenky
- docházkové bonusy
- koordinátor denně k dispozici

Informace o náboru

Staňte se součástí našeho týmu, velké automobilové společnosti, kde hledáme operátory výroby, s chutí pracovat na této pozici

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 27 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou komponentů pro automobilový průmysl.
Výroba se zaměřuje hlavně na rámy automobilových sedaček.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- pravidelná docházka
- zodpovědný přístup k práci
- praxe na obdobné pozici VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se poskytováním personálních služeb, které se specializují na výběr a zaměstnávání v celém průmyslovém odvětví, především v oblasti automobilové, autobusové a vlakové výroby. Mezi naše silné stránky patří hlavně rychlé jednání a kvalita dodaných zaměstnanců.
Také díky individuálnímu přístupu ručíme vysokou spolehlivostí zaměstnanců a zároveň nadprůměrnou flexibilitou. Každému klientovi přidělujeme zodpovědnou osobu, která řeší všechny Vaše požadavky a je Vám plně k dispozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Pohraniční 106
703 00 Ostrava Vítkovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2804470   Datum zveřejnění: 9.11.2016