Zámečník / Svářeč EN 135

Weldhunters s.r.o.

Místo práce
Krnov, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svou prací se budete podílet na opravách a rekonstrukcí kolejových vozidel pro nákladní i osobní dopravu. Jedná se o skládání jednotlivých komponentů podle výkresové dokumentace a následné svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v prosperující společnosti a zajímavé platové ohodnocení
- práce dlouhodobého charakteru
- možnost ubytování
- možnost obnovení propadlých svářečských certifikátů
- zaškolení
- koordinátor denně k dispozici

Informace o náboru

Můžete nás kontaktovat denně na tel. čísle 739 608 539,
nebo zasílejte Vaše životopisy na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik zabývající se opravou a rekonstrukcí kolejových vozidel pro nákladní i osobní dopravu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zámečník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zámečník
- vzdělání v oboru
- pracovní zkušenosti na pozici zámečník
- manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat
Svářeč 135
- pracovní zkušenosti se svařováním metodou 135
- samostatná orientace ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se poskytováním personálních služeb, které se specializují na výběr a zaměstnávání v celém průmyslovém odvětví, především v oblasti automobilové, autobusové a vlakové výroby. Mezi naše silné stránky patří hlavně rychlé jednání a kvalita dodaných zaměstnanců.
Také díky individuálnímu přístupu ručíme vysokou spolehlivostí zaměstnanců a zároveň nadprůměrnou flexibilitou. Každému klientovi přidělujeme zodpovědnou osobu, která řeší všechny Vaše požadavky a je Vám plně k dispozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2806627  Datum zveřejnění: 10.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000,-