Zámečník

Weldhunters s.r.o.

Místo práce
Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
22.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stehování jednotlivých dílců svářenců podle výkresové dokumentace. Příprava pro svářeče(měření rozměrů, skládání podle výkresů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost ubytování nedaleko od podniku, možnost stravování v podniku. Práci v prosperující společnosti a zajímavé platové ohodnocení.

Informace o náboru

U každého uchazeče je nutno zaslat životopis pro zhodnocení na personální oddělení. Jedná se o práci v dvousměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny - kombinace dvou směn po domluvě s mistrem).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik zabývající se výrobou důlních strojů a zařízení. Strojírenská výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaná je znalost a orientace ve výkresové dokumentaci, základní kurz pro svařování metodou 135 (CO2), základní paličský kurz: ZK 135 1.1 + ZP 81, vazačský a jeřábnicky průkaz. Uchazeč musí mít praxi na pozici zámečníka - stehování svářenců.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se poskytováním personálních služeb, které se specializují na výběr a zaměstnávání v celém průmyslovém odvětví, především v oblasti automobilové, autobusové a vlakové výroby. Mezi naše silné stránky patří hlavně rychlé jednání a kvalita dodaných zaměstnanců.
Také díky individuálnímu přístupu ručíme vysokou spolehlivostí zaměstnanců a zároveň nadprůměrnou flexibilitou. Každému klientovi přidělujeme zodpovědnou osobu, která řeší všechny Vaše požadavky a je Vám plně k dispozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2896169  Datum zveřejnění: 17.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou