Tryskáč

Weldhunters s.r.o.

Místo práce
Staré Město, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
19.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20.000-24.500,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Tryskání konstrukcí na jeřáb.
- Práce na hale.
- Dvousměnný provoz, ranní a odpolední směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zabezpečení ubytování v blízkosti podniku
- Možnost práce přesčas
- Zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na [email protected],
nebo volejte denně na tel. číslo 733655273

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost patří mezi nejvýznamnější exportéry moravského regionu. Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba ocelových konstrukcí, strojů a zařízení pro významné světové producenty stavební a těžební techniky. Společnost poskytuje kompletní služby v oblasti strojírenské výroby, včetně opracování, lakování a dopravy již více než 20 let.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti s trýskáním ocelových konstrukcí.
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se poskytováním personálních služeb, které se specializují na výběr a zaměstnávání v celém průmyslovém odvětví, především v oblasti automobilové, autobusové a vlakové výroby. Mezi naše silné stránky patří hlavně rychlé jednání a kvalita dodaných zaměstnanců.
Také díky individuálnímu přístupu ručíme vysokou spolehlivostí zaměstnanců a zároveň nadprůměrnou flexibilitou. Každému klientovi přidělujeme zodpovědnou osobu, která řeší všechny Vaše požadavky a je Vám plně k dispozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2930107  Datum zveřejnění: 13.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000-24.500,-