Lakýrník

Weldhunters s.r.o.

Místo práce
Sviadnov, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 170,- brutto/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Lakování ocelových konstrukcí
• Lakování dvousložkovými epoxidovými laky
• Kontrola čistoty / kvality otrýskaného povrchu
• Kontrola maskování
• Provedení podnátěrů dle specifikace nebo požadavků předáka
• Zodpovědnost za použití správného nátěrového systému.
• Zodpovědnost za kvalitu nátěru jednotlivých vrstev (odpovídající tloušťky nátěru, vizuální kvalita)
• Vizuální kontrola kvality výsledného stavu nátěru a jeho případná oprava
• Používání vhodné techniky
• Udržování pracovních prostředků v dobrém technickém stavu.
• Udržovat pořádek na pracovišti.

Informace o náboru

• pracuje se na dvě směny
• ranní a odpolední směna
• možnost práce přesčas
• zajímavé platové ohodnocení
• nutnost zaslání životopisu na mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost s celosvětovou působností, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti designu a výroby těžké zdvihací techniky pro vedoucí světové firmy provádějící pozemní i námořní operace

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• aktivní přístup k práci
• zodpovědnost
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• pečlivost
• odpovědnost
• jeřábnický a vazačský průkaz - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se poskytováním personálních služeb, které se specializují na výběr a zaměstnávání v celém průmyslovém odvětví, především v oblasti automobilové, autobusové a vlakové výroby. Mezi naše silné stránky patří hlavně rychlé jednání a kvalita dodaných zaměstnanců.
Také díky individuálnímu přístupu ručíme vysokou spolehlivostí zaměstnanců a zároveň nadprůměrnou flexibilitou. Každému klientovi přidělujeme zodpovědnou osobu, která řeší všechny Vaše požadavky a je Vám plně k dispozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3114205  Datum zveřejnění: 27.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 170,- brutto/hod