Konstruktér/ka

Weppler Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Suderova 2013, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Weppler Czech s.r.o., IČ 28647751
Pracoviště:Suderova 2013/19a, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mezinárodní společnost přijme do svého závodu v Ostravě na HPP konstruktéra.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, strojní obor výhodou. Základní znalost AN/NJ. Znalost CAD systémů, AutoCad, Invertor, SolidWorks výhodou, práce s MS Office. Praxe výhodou. Komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, technické myšlení, analyzační schopnosti, odolnost vůči stresu.

Náplň práce: konstrukce, vývoj vstřikovacích forem a automatizačních prvků procesu. Práce v 2D a 3D CAD systémech. Správa a tvorba výkresové dokumentace. Jednání s dodavateli a ostatními úseky vývoje.

Nabízíme: možnost uplatnění pro šikovné absolventy. Zaměstnání v oblasti Automotive, dynamické pracovní prostředí a zajímavé platové ohodnocení.

Kontakt: D. Punda, tel. 596 663 642, 778 433 068, e-mail: [email protected], www.weppler-filter.cz.

Poslední změna:2014-08-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7823470787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou