Strojník/ce - svářeč/ka

Weppler Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Suderova 2013, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-13
Mzdové podmínky (brutto)
15750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Weppler Czech s.r.o., IČ 28647751
Pracoviště:Suderova 2013/19a, 70900 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-04-13
Mzdové rozpětí:od 15750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Suderova 2013, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Kontakt: Jaroslava Bernkrautová, tel. 596 663 644, e-mail: [email protected], www.weppler-filter.cz

Ostravská společnost přijme na HPP paliče/čku.

Požadujeme min. OU vzdělání, aktivní praxi v oblasti svařování min. 1 rok, vlastník platných svářečských průkazů (CO2 a 111). Práce v třísměnném provozu, samostatnost, odpovědný přístup k práci.

Nabízíme:
Práci v dynamickém prostředí, zaměstnanecké výhody, zajímavé platové ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, prémie.

HPP na dobu určitou - půl roku, po té možnost prodloužení.
Nástup možný ihned.

Poslední změna:2015-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8736820750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou