Programátor/ka zpracování obrazu

Weppler Czech s.r.o.

Suderova 2013/19a, 70900 Ostrava, Mariánské Hory a Hulváky, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dle praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automatizace kontroly mikrofiltrů před dodáním zákazníkovi. Aktuálně je kontrola prováděna manuálně pod mikroskopy. Programátor musí být schopen naprogramovat software, který bude vyhodnocovat nasnímaný díl, jestli je výrobek shodný či neshodný v reálném čase. Pro program bude potřeba vytvořit znalostní databázi pro všechny kontrolované mikrofiltry, ze které bude vyhodnocovací program získávat data a rozhodovat o shodě či neshodě výrobku. Aplikace může být zpracována pod Windows, případně přímo pro hardware, který bude optickou kontrolu provádět.

Zaměstnanecké výhody, benefity

závodní stravování, příspěvek na důchodové připojištění, zvýhodněné volání Vodafone, čisté prostředí

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
Java - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu nové pracovníky. Není důležité, co umíte a jakou máte praxi. Vše potřebné Vás rádi zaučíme.
ID: 2258327  Datum zveřejnění: 25.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností