Resident Engineer Automotive (Quality, Production, SCM)

Wesconi, s.r.o.

Místo práce
Kremnička 3, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
06.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Your responsibilities:

-Representing the TIER 1 supplier to the OEM/ on site
-Taking care of the right quality and right quantity of the products
-Assure the delivery JIT or JIS of products to the line of the customers
-Communicate and collaborate with all the important persons to assure a good -
workflow and process on a level of business excellence
-Respecting the rules of ISO TS 16949
-Supporting and leading other members of the team

Experiences with VW Group is an advantage

Most of the activities will take place in Mladá Boleslav and a small part in Slovakia.
This is a great opportunity for Interim Manager or Freelance Consultant.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsem firma s německými kořeny se sídlem v Banské Bystrici, působící v několika zemí středné Evropy. Realizujeme mezinárodní projekty v oblasti greenfieldu, restrukturalizace, optimalizace výroby a zavádění nových technologií. Našimi klienty jsou dodavatele a výrobci primárně z automobilového, strojírenského a technologického průmyslu a využívají naše dlouholeté zkušenosti s realizaci projektů od greenfield fáze až po business excelence.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Wesconi s.r.o.
Kremnička 3
97405 Banská Bystrica

Kontakt