It technik (apple)

WESTech CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zarámí 92, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici počítačových sítí a systémů (35130)

Pracoviště a kontakty

Firma:WESTech CZ s.r.o., IČ 02396718
Pracoviště:Zarámí 92, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: výborná znalost OS X Serveru, znalosti platforem OS X, iOS, zkušenosti s administrací Linux/UNIX serverů, orientace v platformách Android a Windows Phone, základní znalost LDAP, SQL, Apache, Dovecot, uživatelská znalosti Windows Server výhodou, zkušenost s MDM vítána, výborná znalost angličtiny, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
Náplň práce: instalace a správa OS X Server a jeho následná implementace do stávající infrastruktury zákazníka, implementace výpočetní techniky, uživatelských stanic a serveru u zaměstnavatele i zákazníků, zpracování zákaznických požadavků a návrh řešení, technická podpora firemním i koncovým zákazníkům, příprava a provádění školení firemních zákazníků, správa firemních pracovních stanic, mobilních zařízení a serverů, vytváření a zlepšování pracovních postupů spojených s výkonem práce, zkušební testování a tvorba technické dokumentace, vytváření produktového portfolia a zlepšovacích procedur
Benefity: práce v mladém a svěžím kolektivu, možnost rychlého kariérního růstu, mladá a dynamicky se rozvíjející firma, práce pod záštitou nejhodnotnější značky na světě, možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Poslední změna:2014-11-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 8116800727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou