IT administrator Junior

WESTech CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- interní technická podpora zaměstnanců společnosti
- administrace a support IT infrastruktury
- správa lokálních serverů a pracovních stanic (Microsoft, mac OS)
- správa interních uživatelů, oprávnění, přístupů
- administrace telekomunikačních zařízení
- diagnostika a řešení technických problémů komponentů IS
- řešení požadavků na provoz eshopu
- komunikace s IT oddělením mateřské společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti
- pracoviště v Ostravě
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké slevy na Apple produkty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
HTML - Základy
Administrace Windows serverů - Pokročilý
Administrace LAN/WAN - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

iStores je oficiální Apple Premium Reseller, který působí v České a Slovenské republice. Prodejní síť iStores tvoří 5 prodejen v Česku a 6 prodejen na Slovensku. Nacházejí se v nákupních centrech Atrium Flora Praha, Galerie Harfa Praha, Zlaté Jablko Zlín, Nová Karolina Ostrava, Šantovka Olomouc, Polus Bratislava, Avion Bratislava, City Arena Trnava, Europa Banská Bystrica, OC Forum Poprad a Aupark Košice. iStores nabízí svým zákazníkům mnoholeté zkušenosti s platformou Apple, možnost řešení servisu a konzultace na různých místech s výbornou dostupností z Česka i Slovenska.
iStores je v současnosti nejvýkonnější sítí prodejen Apple v Čechách a na Slovensku ve svých prodejnách, které ročně navštíví téměř třičtvrtě milionu zákazníků přináší též množství dalších doplňků a příslušenství k zařízením iPhone, iPad, iPod a Mac od mnohých renomovaných výrobců značkového příslušenství pro platformu Apple.
ID: 2773642  Datum zveřejnění: 19.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč