Svářeč kovů - orlová

WH 4U Agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Orlová, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
1620 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:WH 4U Agency s.r.o., IČ 29386632
Pracoviště:pro našeho klienta v Karvinsku (Lazy), Lazy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 1620 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: -svařování CO2, -povrchové práce v důlních zařízeních, -opravy strojů a zařízení. Požadavky: -samostatnost a pečlivost, -platné svářečské oprávnění ZK 135. Nabízíme: -nástupní mzdu 13 200 Kč (čistá měsíční mzda za 160 odpracovaných hodin bez příplatků), -příplatky za práci přesčas, o víkendu a další, -5 týdnů dovolené, -pracovní oděv a pracovní obuv, -zajištěné praní a čištění pracovních oděvů, -a další výhody. Přihlášení do výběrového řízení na tuto pozici zde: http://www.whagency.cz/kariera/osobnostni-dotaznik/

Poslední změna:2014-04-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7372670756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou