Provozní instalatér

WH 4U Agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
V Zátiší 810, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
19200 - 22400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři (7126)

Pracoviště a kontakty

Firma:WH 4U Agency s.r.o., IČ 29386632
Pracoviště:V Zátiší 810/1, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-11-10
Mzdové rozpětí:od 19200 do 22400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:30.11.2014, pracoviště : Kopřivnice, nástup IHNED, náplň práce: údržba zdravotechnických zařízení, údržba rozvodů vody (pitná, demi, užitková), údržba topných systémů (pára, teplovod, horkovod), údržba chladících systémů slevárenských zařízení, údržba rozvodů tlakového vzduchu, požadujeme: vyučení v oboru instalatérství, praxe v oboru min. 2 roky, svářečský průkaz ZG1 plamen, spolehlivost, důslednost, samostatnost a zodpovědnost v plnění úkolů, zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném provozu a v riziku (hluk, prach), schopnost pracovat samostatně i v týmu, nabízíme: stravenky, námi hrazené ubytování, nástupní plat: 19.200 - 22.400 Kč, inf.: životopis s uvedením pozice, o kterou máte zájem, zašlete na e-mail: [email protected] nebo volejte na tel: 730518291, osobní jednání s uchazeči na adrese: WH 4U Agency s.r.o., Čs. legií 1364, Ostrava.

Poslední změna:2014-10-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 8059200769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou