Konstruktér/ka - kreslič/ka

Wheelabrator Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Balonkou 269, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wheelabrator Czech s.r.o., IČ 49822977
Pracoviště:Za Balonkou 269, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:konstruktér/ka - kreslič/ka
Náplň práce:
o Konstrukce strojů a zařízení
o Tvorba výkresů standardních a zakázkových strojů
o Vypracování návrhů a technických řešení strojů
o Spolupráce s ostatními členy týmu
Požadujeme:
o SPŠ, SŠ strojního zaměření
o Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
o Znalost práce s PC (MS Office), 3D CAD (SolidWorks výhodou)
o Analytické a rozhodovací schopnosti
o Vhodné i pro čerstvé absolventy
Nabízíme:
o Zajímavou pracovní pozici ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na Příbramsku
o Atraktivní mzdové ohodnocení
o Motivující měsíční finanční bonus
o Týden dovolené navíc
o Pružná pracovní doba
o Příspěvek na penzijní/životní připojištění
o Závodní stravování přímo v areálu společnosti
o Příjemné a moderní pracovní prostředí
o Příspěvky na sportovní aktivity - výhodné vstupné do příbramského Aquaparku (vnitřní, venkovní bazén, vířivka, sauna) a příbramského fitcentra (posilovna, spinning, squash, studiové hodiny)
o Příspěvek na kulturní aktivity - výhodné ceny s příspěvkem zaměstnavatele na divadelní představení v příbramském Divadle, Divadlo patří dětem, kino aj.
o Zajištění a úhrada očkování proti chřipce na náklady zaměstnavatele
o Výhodný firemní mobilní tarif nejenom pro zaměstnance, ale i pro jejich rodinné příslušníky a další zajímavé benefity.
Nástup: 1.1.2017. Mzda: od 25 000,- Kč
V případě Vašeho zájmu o uvedenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat. Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.
Kontakt: Michaela Karlová Bc., tel.: 318 479 212, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Wheelabrator Czech s.r.o., Za Balonkou č.p. 269, Příbram I

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11809550763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou