Předáci ve skladu

Wheelabrator Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Balonkou 269, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wheelabrator Czech s.r.o., IČ 49822977
Pracoviště:Za Balonkou 269, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: předáci ve skladu
Náplň práce:
- vedení týmu lidí
- řízení, organizace a kontrola práce v oddělení skladu
- plánování kapacit skladu
- plnění úkolů nadřízeného
- příjem, výdej a balení materiálu
- účast na inventuře
- obsluha jeřábu a vysokozdvižného vozíku
- práce s PC
Požadujeme:
- SOU
- zkušenost s vedením menšího týmu lidí
- praxi na pozici skladníka
- platné zkoušky na vysokozdvižný vozík
- jeřábnicko - vazačské zkoušky výhodou
- šikovnost, zručnost, orientaci na detail
NABÍZÍME:
- atraktivní mzdové ohodnocení
- motivující měsíční finanční bonus a placené přesčasy
- příplatky za přesčas 25% přes týden ze základní mzdy
- příplatky za přesčas 50% o víkendech ze základní mzdy
- příplatky za práci o svátku 100%
- přípatek za noční práci 15 Kč/odpracovaná noční směna
- příplatek za odpolední práci 6 Kč/odpracovaná směna
- týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- závodní stravování přímo v areálu společnosti
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- příspěvek na sportovní aktivity - výhodné vstupné do příbramského Aquaparku (vnitřní, venkovní bazén, vířivka, sauna) a fitcentra Oxygen Příbram (posilovna, spinning, squash, studiové hodiny)
- příspěvek na kulturní aktivity - výhodné ceny s příspěvkem zaměstnavatele na divadelní představení v příbramském Divadle, Divadlo patří dětem, kino aj.
- zajištění a úhrada očkování proti chřipce na náklady zaměstnavatele
- výhodný firemní mobilní tarif nejenom pro zaměstnance, ale i pro jejich rodinné příslušníky a další zajímavé benefity.
V případě Vašeho zájmu o uvedenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat. Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.
Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, sportovní či kulturní aktivity a další benefity
Nástup: od 1.7.2017 na dobu určitou
Mzda: od 24 000,- Kč
Kontakt: Michaela Karlová Bc., tel.: 318 479 212 (9-15 hod.), e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Wheelabrator Czech s.r.o., Za Balonkou 269, Příbram I

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12700140743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou