It technik/administrátor

Whitesoft s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sezemická 2757, 193 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (2522)

Pracoviště a kontakty

Firma:Whitesoft s.r.o., IČ 26177943
Pracoviště:Whitesoft s.r.o.-004, Sezemická 2757/2, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Vzdělávání, pružná pracovní doba, služební mobil, notebook
Jízdní výhody, Služební auto pro soukromé účely
Podnikové stravování, Stravenky
Zvláštní prémie, Za úspěšné projekty
V zahraničí, Možnost práce u zahraničních zákazníků

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro naši pobočku v Praze hledáme kolegu na pozici IT technika se znalostmi administrace operačních systémů Microsoft Windows. Hlavní náplní práce bude správa IT v malých a středních organizacích, tj. instalace a konfigurace běžného softwaru (Windows, příp. Linux), drobné hardwarové zásahy (servery, desktopy, tiskárny, virtualizace), správa síťových prvků (routery, firewally), podpora uživatelů a administrace uživatelů dalších systémů.

Profesní požadavky

zkušenosti s administrací serverových systémů Windows (Linux CentOS výhodou)
zkušenosti s konfigurací a podporou běžného kancelářského hardwaru (PC, tiskárny, …)
znalost počítačových sítí a Internetu
rámcová znalost dalších podnikových technologií – web servery, databáze, routování pošty, bezpečnost apod.
znalost platformy IBM Notes/Domino výhodou

Možnost práce i na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici pošlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním textem na adresu

Poslední změna:2016-09-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11399190711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - databázové systémy, rámcová znalost dalších podnikových technologií – web servery, databáze, routová
Práce s PC - internet a elektronická pošta, znalost počítačových sítí a Internetu
Práce s PC - Windows, zkušenosti s administrací serverových systémů Windows (Linux CentOS výhodou)
Práce s PC - jiné, zkušenosti s konfigurací a podporou běžného kancelářského hardwaru (PC,tisk.)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, Pro čtení manuálů a drobnou písemnou komunikaci