Pracovníci obchodního oddělení

Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Dálnicí 509, 267 53 Žebrák, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o., IČ 62957139
Pracoviště:Za Dálnicí 509, 267 53 Žebrák

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, možnost vzdělávání, mobil,
Podnikové stravování, příspěvek na stravování
Dovolená navíc, týden dovolené nad rámec ZP
Zvláštní prémie, odměny při výročích a událostech

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - místo výkonu Žebrák. Nápň: práce se zákazníky, cenová tvorba ve spolupráci s ostatními závody, vedení obchodních jednání, kalkulace cen, zpracování nabídek, koordinace dopravy, dohled na platební morálku zákazníků, reklama a propagace, technické poradenství v oboru žárového zinkování. Požadujeme SŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, technické myšlení, znalost německého jazyka slovem i písmem, praxe v kovovýrobě nebo obchodu výhodou, spolehlivost, komunikativnost a samostatnost. Kontak tel. či e-mailem

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 11985200788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou